Za človeka hovoria činy, nie slová

Nahliadnite na referencie od mojich spokojných zákazníkov.

S pánom Badidom ma zoznamil môj brat za čo som mu nesmierne vďačná. Jednalo sa o kúpu bytu v Strážskom a následne predaj bytu v Košiciach na Jaltskej. S prácou p. Badidu som bola nesmierne spokojná. Je to proste výnimočný profesionál a vidno, že práca je mu aj koníčkom, lebo ju robí od srdca. Lepšieho realitného makléra si neviem ani predstaviť, urobil pre mňa maximum a neviem si predstaviť iného. Je priateľský a milý, pre mňa najlepší na Svete. Každému, kto hladá nový domov, alebo ho predáva vrelo odporúčam.

Milena Hricová


Realitnú kanceláriu REMAX som oslovila po odporúčaní známej z Bratislavy. Nevedeli sme dva roky predať dom, tak som tak učinila. Dom sme mali v nemenovanej realitke. Nakoniec sme sa s REMAXom – s pánom Badidom dohodli, že po uplnynutí trvania zmluvy s pôvodnou realitnou kanceláriou začne plynúť zmluva s REMAXom. Pán Badida natočil náš dom na video, chodil pravidelne do Rudníka, kde náš dom je. Plne sa nám venoval. Avšak dom sa predal cez pôvodnú realitku. Oznámila som pánovi Badidovi, že sa už kupujúci našli. Mrzelo ma to pretože pán Badida sa nám venoval. Z jeho reakcie som bola prekvapená, zaprial mi všetko dobré a ak by som ho potrebovala, že sa naňho môźem obrátiť. Naozaj ma to prekvapilo. Nakoniec moja realitka čo predala dom ma nechala v „štichu“. Pán Badida Peter mi pomohol NEZIŠTNE nájsť byt a všetky papierte a zmluvy vyriešiť . VŠETKO! Ešte ma aj autom všade nosil, do Rudníka a späť. Neviem či sa mu raz za to budem vedieť odvďačiť. Dúfam, že áno. Som mu veľmi zaviazaná a vážim si ho. Nielen ako realitného makléra ale hlavne ako človeka.
Pán Peter Badida, ďakujem Vám!

Németová Jana, Rudník


Sme nesmierne radi, že sme mohli spolupracovať s p. Badidom pri prenájme naších priestorov. Oceňujem jeho rýchle a hlavne vždy ústretové konanie. Práci sa venuje s plným nasadením, čo vidno na výslednom diele. Želáme mu veľa úspechov v práci i rodine a pri ďalšom obchodnom prípade sa naňho určite znovu obrátime.

Karol. S


Môj pozemok podľa iných kancelárií v Košiciach nikto na Slovensku nechcel kúpiť. Nakoniec mi moja advokátka pani Judr. Knežová odporúčala, aby som sa spojila Ing. Badidom. Povedala mi, že je najlepší v Košiciach a výsledok som videla hneď. Nepredajný pozemok (na krásnom mieste) predal za tri mesiace. Dúfam, že slová sú tu nazvýš. Ešte mi musí predať jeden pozemok. Ale za tento som mu veľmi vďačná a samozrejme aj mojej advokátke.
Ďakujem,  P.S.: zavolám vás vždy, keď budem mať niečo na predaj.

G. Kelbelová – predávajúca pozemku na Plzenskej ulici, Košice


Na základe baneru o predaji domu som navštívil predávanú nehnuteľnosť, keďže pred domom stálo auto p. Badidu. Našiel som tam milého, ústretového človeka, ktorý mi všetko krásne vysvetlil, mal pre mňa čas a naozaj tú nehnuteľnosť aj chcel predať. Nie za každú cenu, ale logicky, rozumne, s jasným konceptom. Keďže náš záujem o dom bol veľký, museli sme hladať možnosti kompromisu v rámci ceny, lehoty splatenia, atď. Kde bol absolútne profi prístup aj voči nám, aj voči klientovi – predávajúcemu. Pri tomto prístupe, ľudskom a kľudnom sa nedalo dom nekúpiť a aj keď to nejaký čas trvalo, nikto nikdy nestratil trpezlivosť, čo je zaiste výsledkom férového jednania a pôsobenia p. Badidu ako sprostredkovateľa obchodu. Lebo aj takto sa dá robiť obchod, aby boli všetci vysmiatí a spokojní, tak ako my včera v banke pri podpise zmluvy.

Modér – kupujúci rodinný dom na Čermeľskej ceste, Košice


Touto formou by som sa chcela poďakovať p Badidovi za vysoko profesionálny prístup, ktorého výsledkom je kúpa krásneho domčeka. Išlo skôr o náhodu, ktorá nás „zviedla“ k spolupráci. Ale ako sa hovorí „náhody neexistujú“. Bolo to však aj video a fotky, ktoré rozhodli, že som sa išla osobne pozrieť na dom. Od prvého kontaktu veľmi profesionálny, komunikatívny, ústretový. Na každom stretnutí pripravený odpovedať na naše otázky týkajúce sa domu. Môžem vrelo odporúčiť pre ďalších, ktorí potrebujú spoluprácu realitného makléra. Ešte raz vďaka!

Anna Moderová –  kupujúca rodinný dom  na Čermeľskej ceste, Košice


Predať rodinný dom, napriek tomu, že je vo vychytenej lokalite, nebolo také jednoduché ako som si myslel. Oslovené reality urobili zopár snímok, akceptovali cenu, ktorú som navrhol a dali to celé na internet. Potom sa uskutočnilo pár obhliadok a nič sa nedialo. Prišlo na pravidelný odpočet elektriny a pán prevádzal sa udivil, že bola nízka spotreba. Dali sme sa do reči, že v dome už nikto nebýva a je na predaj, s tým, že nie som veľmi spokojný s prácou realitiek. Jeho stručná odpoveď bola – dám Vám číslo na jedného pána, on vám to predá. No, pomyslel som si, však keď zavolám nič ma to nestojí a tak prišiel „na Svet“ pán Badida. Trochu nedôverčivo som počúval o exkluzivite a 5% marže. Neviem to zadefinovať, ale niečo z neho vyžarovalo, čo ma presvedčilo dať mu dôveru a aj uvedeným podmienkam. Zároveň ma vyviedol z umylu – z ceny, ktorú som si myslel, že by sme mohli dostať za nehnuteľnosť. Ale potom prišla na scénu jeho profesionalita, čo sa to týkalo jednania s klientami, výstižné video s komentom, stretnutie s klientmi pri punči a podobne. No nebudem až tak chváliť, lebo by mohol byť pán Badida namyslený, ale dom sa predal za niekoľko mesiacov za sumu, ktorá bola prijateľná pre všetky strany. Ďakujem pán MAKLÉR.

Slosiar – predávajúci rodinný dom na Čermeľskej ceste, Košice


Predaj rodinného domu – 6. jún 2016-  Je deň, kedy odovzdávam rodinný domov so záhradkou do rúk nových majiteľov. V tento deň som sa po prvýkrát s kupujúcim párom a s p. Badidom, ktorý nám bol nápomocný v uskutočňovaní predaja a všetkým formalitám s ním spojených. Mala som hneď veľmi dobrý pocit. Jeho prístup, angažovanosť, profesionalita ktorú preukazoval a veľmi milá osobnosť sú parametre pre veľkú spokojnosť. Cez brata, ktorý mal po celý čas v mojom zastúpení kontakt s p. Badidom viem, že p. Badida mal individuálny a profesionálny postup procesu predajnej ponuky nášho objektu. Som veľmi rada, že práve p. Badida bol náš sprostredkovateľ. Osobne mu prajem vela zdaru v jeho ďalšej práci.

Iveta Asp. –  predávajúca rodinný dom na Čermeľskej ceste, Košice


Zaujíma Vás za akú cenu som schopný predať práve tú Vašu nehnuteľnosť?

Zanechajte na seba číslo. Rád Vám ZADARMO ohodnotím Vašu nehnuteľnosť.