Predaj domu v Kapušanoch

23. 04. 2018

Pán Ing. Badida je ten najlepší maklér, ktorého sme s manželkou stretli. Je to vynikajúci odborník, ale aj zároveň veľmi čestný človek, ktorý nie len sa snaží urobiť dobrý deal, ale je čestný, úprimný, dobrosrdečný. Prístup je úplne profesionálny.Vrelo odporúčam každému, kto plánuje kúpiť si alebo predať nehnuteľnosť, pozemok alebo firemnú kanceláriu. Pán Ing. reaguje  veľmi promptne, zbaví Vás všetkých starostí a vybavovačiek ohľadom hľadania, sprostredkovania, realizácie, všetkých záležitostí. Tento maklér nájde to čo hľadáte a splní všetky Vaše želania. Všetko na maximum Vašich potrieb.

predávajúci

 

So službami pána Badidu som bola od začiatku spokojná. Charakterizovala by som to nasledovne: profesionalita, ľudskosť, ústretovosť, pohoda, výborná komunikácia. Odporučila by som ho každému, aby sa tak vyhol nepríjemným situáciám.

Som rada, že som takéhoto človeka mohla stretnúť, ktorý má úžasný prístup k svojej práci ako aj k ľuďom, pre ktorých pracuje.

predávajúca

 

S pánom Badidom sme boli veľmi spokojní. Od začiatku,ako som sa s ním skontaktovala, bol veľmi príjemný. Oceňujem jeho korektný prístup, flexibilitu a ústretovosť. Zoznámil nás s majiteľmi, čo bolo veľmi príjemné stretnutie a celý priebeh bol príjemný a máme z kúpy domu krásny zážitok, bez sresov a v spokojnosti zo všetkých strán.

Ďakujeme a odporúčame ho určite všetkým.

kupujúca 

Kontakt na overenie si hodnotenia konkrétneho spokojného klienta je k dispozícii u makléra

Zanechajte na seba číslo