Volám sa
Peter Badida

a pomáham ľuďom nájsť ich vysnívané bývanie.

Špecializujem sa na predaj rodinných domov a náročnejších investičných nehnuteľností v Košiciach.

Realitný maklér v Košiciach

Košice som si zamiloval a cítim sa tu doma. Je to nádherné a históriou pretkané mesto. Vyznám sa v košických nehnuteľnostiach a rád sa o svoje skúsenosti delím so svojimi klientmi.

Za slovom dom hľadám vždy aj slovo domov. Základňa, kde sa človek cíti šťastne, čo z neho potom vyžaruje a prenáša sa aj do denného života. A keď je človek šťastný sám, vie robiť šťastných aj ľudí okolo seba. A o to mi ide.

Odhad nehnuteľností zadarmo

Milujem realitný trh v Košiciach

Na začiatku stretnutia s mojim klientom a jeho nehnuteľnosťou je vždy príbeh. Mojou túžbou je mu načúvať a spoznať ho dokonale. Na jeho základoch tak dokážem vystavať nadšenie kupujúceho z vysnívaného bývania v nej na jeho konci.

Nájdem kupujúceho práve pre tú Vašu nehnuteľnosť. Pre ktorého je tá Vaša nehnuteľnosť šitá priamo na mieru. V ktorej si nájde to svoje, vysnívané, bývanie.

Mne to dáva zmysel. A čo Vám? Kontaktujte ma a pobevíme sa o tom bližšie.

KONTAKTUJTE MA

Počas mojej práce sa mi dostalo viacerých ocenení.

Moji klienti o mne povedali, že viem nadchnúť kupujúceho pre ich nehnuteľnosť. A to aj prostredníctvom umelecky výstižne spracovanými YouTube videami so živým vstupmi, na mieru spracovanými vizualizáciami, panoramatickými zábermi z lietajúceho drona, profesionálnymi foto príbehmi a 3D reálnou prezentáciou, ktoré prevedú záujemcov skutočnou virtuálnou obhliadkou nehnuteľnosti priamo z pohodlia jeho domova.

Avšak najväčším ocenením sú pre mňa nadšení klienti, ktorí ma ďalej odporúčajú svojim priateľom a známym.

MOJE REFERENCIE

Časť svojej profesnej kariéry som kráčal spolu so značkou RE/MAX. 6 nádherných rokov som bol súčasťou tímu značky, ktorá predáva najviac realít na svete a môžem ju len a len odporúčať.

Obohatilo ma to cennými skúsenosťami, medzinárodnými skúsenosťami a mal som možnosť spoznať profesionálnych kolegov v odbore po celom svete, s ktorými naďalej spolupracujem a zdieľame si navzájom svoje skúsenosti a kontakty.

Prišiel však čas sa posunúť ďalej k dokonalosti. Dnes ponúkam svoje skúsenosti pod vlastnou značkou, spojenú s tými najmodernejšími technológiami a vymoženosťami, bez obmedzení a kompromisov.

Disponujem, spolu so svojimi kolegami v tíme, technologickými a marketingovými vymoženosťami, ktoré sú štatisticky 7-9 krát účinnejšie ako metódy dnes bežne používané pri predaji nehnuteľností na trhu.

Aj preto sami darí predať nehnuteľnosť svojmu klientovi podstatne rýchlejšie a dosiahnuť cenu za jej predaj na maximálnej úrovni. Viem cielene vyhľadať záujemcu o ňu, vyhodnotiť jeho správanie na trhu, v online priestore a ponúknuť mu ju na predaj. Vyhľadať záujemcu o nehnuteľnosť svojho klienta, ktorá mu padne ako uliata, presne na jeho mieru.

Zaujíma Vás za akú cenu som schopný predať práve tú Vašu nehnuteľnosť?

Zanechajte na seba číslo. Rád Vám ZADARMO ohodnotím Vašu nehnuteľnosť.