Každý má svoju vášeň.

V čom spočíva moja práca

1. Zabezpečím odborný posudok Vašej nehnuteľnosti

Odovzdám Vám moje skúsenosti

Predstavím Vám celý proces predaja, krok po kroku s Vami prejdem kompletnú marketingovú stratégiu ako bude predaj prebiehať, čo a kedy urobím a zoznámim Vás s aktuálnou situáciou na trhu nehnuteľností, vychádzajúcou z reálnych čísel.

Vyhotovím analýzu trhu

Pozbieram informácie o hodnote porovnateľných ponúkaných nehnuteľností a vytvorím analýzu trhu, aby sme videli, kde sa medzi ostatnými nehnuteľnosťami nachádza tá Vaša.

Spolu stanovíme predajnú cenu

Spoločne stanovíme predajnú cenu a vyčíslime si všetky náklady a aj čistý výnos z predaja a Vy uvidíte, koľko presne a podľa spoločne nastaveného procesu predaja aj kedy na predaji Vašej nehnuteľnosti zarobíte.

2. Vyhotovím a zverejním profesionálnu ponuku

Zabezpečím špičkovú prezentáciu

Vašu nehnuteľnosť skontrolujú a vyladia tí najlepší dizajnéri interiérov, jej pútavý a faktografický štruktúrovaný popis pripravia vynikajúci copywriteri, nafotia a upravia profesionálni fotografi, kde je potreba vyhotovia 3D vizualizáciu a spolu s nimi pripravím videoprehliadku, ktorá vyzdvihne prednosti a benefity, ktoré kupujúci nákupom Vašej nehnuteľnosti získa.

Vyvesíme predajnú bannerovú plachtu

Po vzájomnej dohode umiestnim na Vašu nehnuteľnosť bannerovú plachtu "na predaj".

Preštudujem internú databázu kupujúcich

Preštudujem parametre internej databázy kupujúcich, ich potreby a kritéria, zoznámim ich s Vašou nehnuteľnosťou a oslovím aktívne a profesionálne pôsobiacich kolegov v odbore na trhu, aby tak urobili aj oni. Spolu so mnou Vašu nehnuteľnosť budú môcť selektívne prezentovať všetci profesionálne pôsobiaci kolegovia danej oblasti na trhu. Ponuku o predaji umiestnim na nato určené miesto na webové stránky spoločnosti.

Umiestnim inzerciu na realitné internetové portály

Nehnuteľnosť budem inzerovať v platených najnavštevovanejších miestnych aj celoslovenských realitných internetových portáloch. Vaša nehnuteľnosť sa tak dostane profesionálne pripravená do oka najširšiemu počtu hľadajúcich kupujúcich. Zároveň nehnuteľnosť umiestnim do medzinárodnej databázy nehnuteľností na internetový portál s najväčším celosvetovým dosahom našej spoločnosti, takže takto spracovaná a na prezentáciu pripravená Vaša nehnuteľnosť sa dostane do pozornosti aj zahraničnému hľadajúcemu kupujúcemu.

Deň otvorených dverí, katalóg o nehnuteľnosti, CD, video upútavka, cielené emailové oslovenie, PR články a blogy

Podľa typu nehnuteľnosti a kupujúcej klientely spolu vyladíme ďalšie spôsoby prezentácie a jej načasovanie cielene vybranej skupine kupujúcich, ktorí nie sú priamo a aktuálne ešte hľadajúci záujemcovia, avšak o kúpe Vašej nehnuteľnosti rozmýšľajú a práve tu je príležitosť ich osloviť inak. To sú rôzne formy marketingovej stratégie, ktoré spolu začleníme do časového harmonogramu procesu predaja Vašej nehnuteľnosti podľa typu kupujúceho klienta. Deň otvorených dverí, ako spoločenská forma oslovenia širokej skupiny hľadajúcich kupujúcich spojená so spoločenským programom, pohostením, prípadne koncertom s výkladom špecialistov jednotlivých odborov. Oslovenie obyvateľov lokality, aby prišli na prehliadku a odporučili Vašu nehnuteľnosť svojim známym. Články a blogy, či videoblogy na vyzdvihnutie predností a benefitov Vašej nehnuteľnosti, ktoré kupujúci kúpou získa. To sú formy, ktoré Vám odporučim, poviem aj prečo a spolu dohodneme, ako a kde ich do procesu predaja zaradíme, aby sme čo najskôr našli toho nášho kupujúceho za tie správne peniaze.

Remarketingové online a emailové, telefonické pripomínacie kampane

Štatistiky ukazujú, že kupujúci od prvej myšlienky po rozhodnutie vyhľadať a nakúpiť si svoju vysnívanú nehnuteľnosť potrebuje dozrieť a prejsť si svojou cestou motivácie a presvedčenia o tom, že práve tá Vaša nehnuteľnosť je pre neho tá pravá. Zvyčajne to trvá až 18 mesiacov. Počas tohto obdobia budem s potenciálnym kupujúcim v úzkom kontakte, kde budeme spolu vyhodnocovať jeho záujmy a potreby a diskutovať o tom, či práve tá Vaša nehnuteľnosť je to, čo tak dlho hľadá. Tu sa rodí začiatok jeho finálneho nadšenia z kúpy. Pokiaľ dospejeme do finálnej fázy a jeho motivácia nakúpiť je najsilnejšia, budeme s kupujúcim už hlboko presvedčení o tom, že čo kupuje, je presne to, čo hľadá. A toto nie je náhoda, to je proces kvalitného poznania potrieb kupujúceho.

3. Vyberiem vhodného záujemcu

Skontrolujem záujemcu

U vhodných záujemcov o vašu nehnuteľnosť preverím ich finančnú situáciu a mieru motivácie nakúpiť. Prehliadky absolvujem len s vážnymi a serióznymi záujemcami.

Nehnuteľnosť osobne predstavím

Prehliadku nehnuteľnosti vopred dobre pripravím a počas jej priebehu v družnej diskusii s kupujúcim Vašu nehnuteľnosť za pomoci písomných materiálov a rokov skúseností v odbore predstavím a zodpoviem dodatočné otázky kupujúcemu, aby sa rozhodol správne

Pripravím záujemcu a predávajúceho k nákupu

Kupujúcemu vysvetlím postup celého predaja a spolu s Vami doladíme posledné detaily celého obchodu, aby nákup prebehol rýchlo a pohodlne.

4. Dohliadnem na celý priebeh predaja

Zoberiem celý administratívny proces na seba

V spolupráci so skúseným advokátom pripravím kompletnú zmluvnú dokumentáciu a dohliadnem na správnu časovú nadväznosť jednotlivých právnych úkonov.

Asistujem kupujúcemu s financovaním

Prostredníctvom finančného partnera a aj osobnou účasťou budem asistovať kupujúcemu pri rokovaní s bankami, aby vybavenie hypotekárneho úveru bolo čo najrýchlejšie.

Nehnuteľnosť odovzdám

Na konci predaja protokolárne nehnuteľnosť kupujúcemu od predávajúceho odovzdám a po dohode splnomocnením prepíšem u dodávateľov médií a vybavím túto zmenu aj u správcu miestnych daní.

Zaujíma Vás za akú cenu som schopný predať práve tú Vašu nehnuteľnosť?

Zanechajte na seba číslo. Rád Vám ZADARMO ohodnotím Vašu nehnuteľnosť.