Každý má svoju vášeň.

Služby realitného makléra

1. Odborný posudok nehnuteľností zadarmo

Viac ako 20 rokov na realitnom trhu

Predstavím Vám celý proces predaja, krok po kroku s Vami prejdem kompletnú marketingovú stratégiu ako bude predaj prebiehať, čo a kedy urobím a zoznámim Vás s aktuálnou situáciou na trhu nehnuteľností, vychádzajúcou z reálnych čísel.

Analýza realitného trhu

Pozbieram informácie o hodnote porovnateľných ponúkaných nehnuteľností a vytvorím analýzu trhu, aby sme videli, kde sa medzi ostatnými nehnuteľnosťami nachádza tá Vaša. Spolu navrhneme jej cenu pre trh a záujemcov, aby ste jej predajom získali čo najviac a v optimálnom čase.

Spolu stanovíme predajnú cenu nehnuteľností

Spoločne stanovíme predajnú cenu a vyčíslime si všetky náklady a aj čistý výnos z predaja a Vy uvidíte, koľko presne a podľa spoločne nastaveného procesu predaja aj kedy na predaji Vašej nehnuteľnosti zarobíte.

2. Profesionálna ponuka nehnuteľností

Originálna prezentácia nehnuteľností

Zabezpečím špičkovú prezentáciu Vašu nehnuteľnosť skontrolujú a vyladia tí najlepší dizajnéri interiérov, jej pútavý a faktografický štruktúrovaný popis pripravia vynikajúci copywriteri, nafotia a upravia profesionálni fotografi, kde je potrebné vyhotovia 3D vizualizáciu. Ak si to situácia vyžaduje, pripravím YouTube prezentačné video aj so zábermi z Drona, zabezpečené profesionálnym pilotom, s osobnými vstupmi realitného makléra v ňom, ktoré vyzdvihne prednosti a benefity nehnuteľnosti pre záujemcov, ktoré získajú jej kúpou. Vašu nehnuteľnosť naskenujeme a vytvoríme 3D virtuálnu obhliadku, najvyspelejšou technológiou na trhu “Matterport”, spolu s prehliadkovým videom, ktoré záujemcov prevedie celou nehnuteľnosťou v počítači, tablete alebo v telefóne z pohodlia ich domova, ktorú si môžu zdieľať medzi svojimi známymi, priateľmi i odbornou verejnosťou. Na obhliadku nehnuteľosti potom prichádzajú dobre zorientovaní záujemcovia, ktorí si na nej v plnej miere vychutnávajú benefity, ktoré im práve tá vaša nehnuteľnosť bude po kúpe prinášať.

Predajná banerová plachta nehnuteľností

Po vzájomnej dohode umiestnim na Vašu nehnuteľnosť bannerovú plachtu "na predaj".

Oslovenie internej databázy kupujúcich nehnuteľnosti

Preštudujem parametre internej databázy kupujúcich, ich potreby a kritériá, zoznámim ich s Vašou nehnuteľnosťou a oslovím aktívne a profesionálne pôsobiacich kolegov v odbore na trhu, aby tak urobili aj oni. Spolu so mnou Vašu nehnuteľnosť budú môcť selektívne prezentovať všetci profesionálne pôsobiaci kolegovia danej oblasti na trhu. Ponuku o predaji umiestnim na nato určené miesto na webové stránky spoločnosti.

Cielená Google reklama na mieru

Prostredníctvom IT špecialistov naprogramujeme reklamnú kampaň na Google portáli, ktorá bude vyhľadávať toho pravého záujemcu o Vašu nehnuteľnosť, podľa starostlivo posudzovaných kritérií. Po zareagovaní záujemcom na ňu sa mu Vaša nehnuteľnosť bude ešte vhodne pripomínať kdekoľvek sa bude záujemca po internete pohybovať, niekedy až 90 dní od jeho posledného kliku na reklamu. So záujemcom sme tak v kontakte počas jeho rozhodovacej fázy až po jeho prejavený záujem o kúpu a potom aj ďalej, počas celého procesu predaja.

Inzercia na realitných portáloch

Nehnuteľnosť budem inzerovať na platených najnavštevovanejších realitných internetových portáloch. Vaša nehnuteľnosť sa tak dostane profesionálne pripravená do oka najširšiemu počtu hľadajúcich kupujúcich.

Deň otvorených dverí na nehnuteľnosti

Podľa typu nehnuteľnosti a kupujúcej klientely spolu vyladíme ďalšie spôsoby prezentácie a jej načasovanie cielene vybranej skupine kupujúcich, ktorí nie sú priamo a aktuálne ešte hľadajúci záujemcovia, avšak o kúpe Vašej nehnuteľnosti rozmýšľajú a práve tu je príležitosť ich osloviť inak. To sú rôzne formy marketingovej stratégie, ktoré spolu začleníme do časového harmonogramu procesu predaja Vašej nehnuteľnosti podľa typu kupujúceho klienta. Deň otvorených dverí, ako spoločenská forma oslovenia širokej skupiny hľadajúcich kupujúcich spojená so spoločenským programom, pohostením, prípadne koncertom s výkladom špecialistov jednotlivých odborov. Oslovenie obyvateľov lokality, aby prišli na prehliadku a odporučili Vašu nehnuteľnosť svojim známym. Články a blogy, či videoblogy na vyzdvihnutie predností a benefitov Vašej nehnuteľnosti, ktoré kupujúci kúpou získa. To sú formy, ktoré Vám odporučim, poviem aj prečo a spolu dohodneme, ako a kde ich do procesu predaja zaradíme, aby sme čo najskôr našli toho nášho kupujúceho za tie správne peniaze.

Cielený emailing nehnuteľností

Remarketingové online a emailové, telefonické pripomínacie kampane Štatistiky ukazujú, že kupujúci od prvej myšlienky po rozhodnutie vyhľadať a nakúpiť si svoju vysnívanú nehnuteľnosť potrebuje dozrieť a prejsť si svojou cestou motivácie a presvedčenia o tom, že práve tá Vaša nehnuteľnosť je pre neho tá pravá. Niekedy to môže trvať aj 18 mesiacov. Počas tohto obdobia budem s potenciálnym kupujúcim v úzkom kontakte, kde budeme spolu vyhodnocovať jeho záujmy a potreby a diskutovať o tom, či práve tá Vaša nehnuteľnosť je to, čo tak dlho hľadá. Tu sa rodí začiatok jeho finálneho nadšenia z kúpy. Pokiaľ dospejeme do finálnej fázy a jeho motivácia nakúpiť je najsilnejšia, budeme s kupujúcim už hlboko presvedčení o tom, že čo kupuje, je presne to, čo hľadá. Toto nie je náhoda, je proces kvalitného poznania potrieb kupujúceho.

3. Výber vhodných kupujúcich

Analýza záujemcov o kúpu nehnuteľností

U vhodných záujemcov o vašu nehnuteľnosť preverím ich finančnú situáciu a mieru motivácie nakúpiť. Prehliadky absolvujem len s vážnymi a serióznymi záujemcami.

Osobná prezentácia nehnuteľností

Prehliadku nehnuteľnosti vopred dobre pripravím a počas jej priebehu v družnej diskusii s kupujúcim Vašu nehnuteľnosť za pomoci písomných materiálov a rokov skúseností v odbore predstavím a zodpoviem dodatočné otázky kupujúcemu, aby sa rozhodol správne.

Realizácia predaja nehnuteľností

Kupujúcemu vysvetlím postup celého predaja a spolu s Vami doladíme posledné detaily celého obchodu, aby nákup prebehol rýchlo a pohodlne.

4. Odborný garant predaja nehnuteľností

Administratívny a právny servis pri predaji nehnuteľností

V spolupráci so skúseným, renomovaným, advokátom pripravím kompletnú a právne autorizovanú zmluvnú dokumentáciu, vrátane prípadných advokátskych alebo notárkych úschov častí kúpnej ceny a dohliadnem na správnu časovú nadväznosť jednotlivých právnych úkonov, vrátane transakcií od zvolenej hypotekárnej banky.

Asistencia financovania nehnuteľností

Prostredníctvom hypotekárnych skúsených špecialistov a aj osobnou účasťou pomôžem so zabezpečením financovania kúpnej ceny záujemcovi, budúcemu kupujúcemu, aby vybavenie hypotekárneho úveru bolo čo najrýchlejšie a s najlepšími podmienkami na trhu.

Prepis energií a odovzdanie nehnuteľností

Na konci predaja protokolárne nehnuteľnosť kupujúcemu od predávajúceho odovzdám a po dohode splnomocnením prepíšem u dodávateľov médií a vybavím túto zmenu aj u správcu miestnych daní.

Popredajný servis nehnuteľností

O svojich klientov sa starám aj po predaji ich nehnuteľosti a so svojim tímom som im k dispozícii kedykoľvek nás potrebujú.

Zaujíma Vás za akú cenu som schopný predať práve tú Vašu nehnuteľnosť?

Zanechajte na seba číslo. Rád Vám ZADARMO ohodnotím Vašu nehnuteľnosť.