Predaj 3 izbového bytu, Hanojská ulica Košice

26. 09. 2018

Pána Badidu som spoznala na základe rozhodnutia kúpiť byt. Na internete sa mi zapáčil konkrétny byt a hneď som volala na dané číslo.  Zdvihol mi pán Badida s tým, že je na dovolenke, ale hneď keď sa vráti sa vieme stretnúť. V daný deň sme sa stretli v konkrétnom byte, o ktorý som mala záujem, byt nám ukázal, vysvetlil celý postup ohľadom kúpy a hneď pri prvom kontakte s ním som vedela, že mu môžem dôverovať, rozumie tomu čo robí a vtedy som ho poprosila, či by poriešil aj predaj môjho bytu. Hneď v ten deň nás navštívil, obzrel byt a dohodol stretnutie na fotenie a úpravu bytu. Po veľmi krátkom čase cca  5 dní bol môj byt na internetových stránkach a po 3 dňoch aj hneď prvá obhliadka môjho bytu. O pár dní ďalšia obhliadka a ak sa nemýlim to bola aj posledná, lebo záujemca sa rozhodol o kúpu môjho bytu. Potom pán Badida začal riešiť problematiku bytu – predaj môjho bytu a zároveň  aj kúpu nového bytu, spomínaného hneď v úvode.

Všetko prebiehalo ako má, vždy ma kontaktoval o všetkom, mala som z neho dobrý pocit a určite ho odporučím aj iným ľuďom – známym.

Teraz práve prebehol predaj môjho bytu, papiere podpísané a budúci týždeň začína kúpa daného bytu s p. Badidom.

Som s ním veľmi spokojná a teším sa na ďalšiu spoluprácu s ním.

27.9.2018

predávajúca bytu Hanojská, Košice

 

K nehnuteľnosti, ktorej predaj sprostredkoval p. Badida som sa dostal náhodne, prostredníctvom soc. siete, kde vyskočil inzerát ako odkaz.

Obhliadku sme dohodli telefonicky na nasledujúci deň. Ľudský prístup spojený s profesionalitou realitného makléra, p. Badidu na nás okamžite zapôsobil.

Trpezlivo zodpovedal všetky otázky vyplývajúce z neznalosti. Situácia pri predaji/kúpe nehnuteľnosti, nenúteným prístupom pri predstavovaní bytu prehĺbil náš záujem o kúpu tejto nehnuteľnosti. Nasledujúci deň sme teda byt rezervovali.

Počas celého procesu, ktorý nasledoval bol nápomocný priamou účasťou , aj telefonicky, kedykoľvek bolo potrebné.

Taktiež pomohol dohodením hypotekárneho špecialistu, ktorý vybavil všetko potrebné k získaniu úveru.

Vybavovať tieto veci samostatne si neviem predstaviť.

Celkový prístup k práci p. Badidu hodnotím nadštandardne a vyjadrujem maximálnu spokojnosť.

P.Badidu môžem len odporučiť.

27.9.2018

kupujúci  - byt Hanojská, Košice

Kontakt na overenie si hodnotenia konkrétneho spokojného klienta je k dispozícii u makléra

Zanechajte na seba číslo