Predaj 3 izbového bytu na Hlinkovej v Košiciach

20. 06. 2016

Prvý kontakt, odporučenie, prebehol od známeho. Kde sa vyjadril o spokojnosti s pánom Badidom. Nič som nenechal na náhodu. Po telefonáte sme sa stretli. Prvý dojem nesklamal. Seriózny, zodpovedný, spoľahlivý a v dnešnej dobe skôr výnimka, slušný a ústretový človek.

Na prvom stretnutí ma pán Badida informoval o postupe, o systéme jeho práce. Nasledovala obhliadka bytu, kde len potvrdil odhodlanosť predať byt.

Pre mňa osobne to bolo veľmi pozitívne. Vynikajúci dojem zanechalo na mňa samotné fotenie. Profesionálne fotenie spolu s profesionálnym a hlavne ľudským prístupom sa ukázalo na ukážkových fotkách bytu. Po miernom čakaní na prvého zájemcu sa ukázalo, že to bol hneď aj kupujúci.

Výborna spolupráca, ochota a samotný prístup malo za výsledok našu absolútnu spokojnosť. Pán Badida preukázal ako má v dnešnej dobe vyzerať realitné remeslo.

predávajúci

 

V skratke by som uviedol, že som sa nikdy nestretol, že prvý byt, čo s priateľkou spolu navštívime aj premeníme na náš domov, náš byt, v ktorom strávime možno našu celú budúcnosť. Touto cestou sa preto chcem poďakovať p. Badidovi za milé sprostredkovanie obchodu, rýchlu komunikáciu, ústretovosť, trpezlivosť - hlavne trpezlivosť aj s našou stranou, keďže sme to kúsok naťahovali. 

Vďaka Vám verím, že sa náš život poberie novou, verím že šťastnou cestou. Ešte raz pekne ďakujem a želám všetko dobré do budúcnosti aj Vám.

kupujúci

 

Už pri prvom kontaktovaní p. Badidu sme boli milo prekvapení rýchlosťou pri dohodnutí obhliadky bytu. Prvé osobné stretnutie začalo priateľsky, dalo by sa povedať, že bez stresu a uvoľnene.

Prehliadka bytu, ktorú mal na starosti ú- Badida prebiehala profesionálne, všetky otázky a dotazy boli na mieste vysvetlené, čo nás už pri tomto prvom dojme presvedčilo, že kúpu bytu zrealizujeme určite.

Dodatočné otázky, ktoré sa vynárali po obhliadke boli po telefonickom rozhovore hneď zodpovedané, čo nás samozrejme veľmi tešilo.

Pri druhom stretnutí, kde už sme boli na 100 % rozhodnutí, že byt kupujeme sa tiež niesol v uvoľnenej a priateľskej nálade.

P. Badida bol stále k dispozícii voči všetkým otázkam, ktoré nám neboli jasné, keďže sme takúto kúpu realizovali prvý krát, čo nám veľmi pomohlo.

So spoluprácou s takýmto realitným maklérom by bol každý spokojný.

Vybavenie úveru v banke za prítomnosti p- Badidu a predávajúceho prebehlo bez akýchkoľvek ťažkostí a sme spokojní, že sme sa rozhodli presne pre túto kúpu a sme aj týmto smerom preto p. Badidovi veľmi vďační. 

kupujúca

Kontakt na overenie si hodnotenia konkrétneho spokojného klienta je k dispozícii u makléra

Zanechajte na seba číslo