Predaj rodinného domu Krompachy - Dolina

13. 05. 2019

So spoločnosťou RE/MAX a predovšetkým s p. Ing. Badidom sme boli aj s mojim bratom maximálne spokojní Sme veľmi šťastní, že za tak krátku dobu sa podarilo s jeho pomocou predať náš rodinný dom, v čo sme ani nedúfali.

Je maximálny profesionál v svojom obore a nielen to, je aj obdivuhodný, trpezlivý, ľudský, ochotný, skrátka človek, ktorý si stojí za svojim slovom a robí si svoju prácu s maximálnym nasadením.

Aj keď robím v podobnom odbore - teda práca s klientami, ktorí si chcú kúpiť nehnuteľnosť, viem, čo je práca s ľuďmi, takže práve pre túto jeho profesionálnosť si ho aj s bratom veľmi vážime a vyslovujeme obrovské "ďakujeme". A vlastne som chcela podotknúť, že stretávam sa s rôznymi realitkami a rôznymi maklérmi, ale na p. Badidu nikdy nezabudneme a kde budeme môcť, tak ho budeme odporúčať.

Pán inžinier, ešte raz veľká vďaka, prajeme Vám najmä veľa zdravia, šťastia a spokojnosti vo Vašom osobnom, ale aj pracovnom živote.

Za Vašich spokojných klientov - predávajúci, Krompachy 

 

Ďakujeme realitnej kancelárii RE/MAX, obzvlášť pánovi Badidovi za sprostredkovanie kúpy nehnuteľnosti (vysnívaného bývania) v meste Krompachy. Veľmi sme boli nadšení z komunikácie p. Badidu a ústretovosti pri samotnej realizácii kúpy rodinného domčeka. Rýchlosť riešenia problematiky spojenej s kúpou nehnuteľnosti bola úchvatná. Komunikácia osobná aj telefonická bola na obzvlášť vysokej úrovni, čo sa tu v našej lokalite okolí Krompách tak často nestáva. V budúcnosti veľi radi odporúčime našim známym danú realitnú kanceláriu RE/MAX na sprostredkovanie predaja alebo kúpy nehuteľnosti v širokom okolí.

Ďakujeme ešte raz a prajeme úspešný predaj v budúcnosti, či už menších alebo väčších rodinných domčekov.

Krompachy, kupujúci

Kontakt na overenie si hodnotenia konkrétneho spokojného klienta je k dispozícii u makléra

Zanechajte na seba číslo