Predaj rodinného domu na Tichej ul. v Košiciach

14. 09. 2016

      V súvislosti s predajom nehnuteľnosti klienta som spolupracoval s Ing. Petrom Badidom, ktorý odviedol prácu na vysokej profesionálnej úrovni. Svojim zodpovedným korektným postojom, objektivitou a rozvážnosťou pri jednaniach preukázal. že je osobou, na ktorú sa dá spoľahnúť. Vždy bol pri stretnutiach dochvíľny, so znalosťou veci riešil problémy a jeho priateľská vyrovnaná povaha bola zárukou toho, že sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti sa uskutoční k spokojnosti klienta a dostaví sa želaný výsledok. Spoluprácu s menovaným môžem odporúčať každému kto má záujem o postoj čestný, zodpovedný. Som maximálne spokojný s profesionálnym aj osobným postojom k jeho práci a každému želám, aby mal šťastie ho stretnúť a spolupracovať s ním.

 

v klientskej veci zástupca predávajúceho

 

 

Od prvého kontaktu a prvej obhliadky ste zanechali veľmi dobrý dojem, veľmi OK prístup znalosť o danom objekte, čo nebýva zvykom.

Príjemné vystupovanie, kde je zrejmé, že ste nepredali prvú nehnuteľnosť.

Dojem neurobil len samotný objekt, ale aj prístup realitného makléra.

Promtné reagovanie na stretnutie s predávajúcim, stretnutia v banke.

Napomáhanie pri krokoch v banke, kataster a celkovo konečne po dlhej dobe sme sa stretli s človekom čo vie, čo robí a preto to robí dobre a očividne s chuťou.

kupujúca

Kontakt na overenie si hodnotenia konkrétneho spokojného klienta je k dispozícii u makléra

Zanechajte na seba číslo