Predaj domu Čermeľská cesta Košice

07. 06. 2016

Predať rodinný dom, napriek tomu, že je vo vychytenej lokalite, nebolo také jednoduché, ako som si myslel. Oslovené reality urobili zopár snímok, akceptovali cenu, ktorú som navrhol a dali to celé na internet. Potom sa uskutočnilo pár obhliadok a nič sa nedialo. Prišlo na pravidelný odpočet elektriny a pán čo to robil sa udivil, že bola nízka spotreba. Dali sme sa do reči, že v dome už nikto nebýva a je na predaj, s tým, že nie som spokojný s prácou realitiek. Jeho stručná odpoveď bola - dám Vám číslo na jedného pána on vám to predá. No, pomyslel som si však,keď zavolám nič ma to nestojí a tak prišiel "na Svet" pán Badida. Trochu nedôverčivo som počúval o exkluzivite a marže. Neviem to zadefinovať, ale niečo z neho vyžarovalo, čo ma presvedčilo, dať mu dôveru a aj uvedeným podmienkam. 

Potom prišla na scénu jeho profesionalita, čo sa týkalo jednania s klientmi, výstižné video s komentom, stretnutie s klientmi pri punči a podobne. 

Ďakujem pán MAKLÉR.

 

predávajúci rodinného domu, Košice

 

Je deň, kedy odovzdávam rodinný domov so záhradou do rúk nových majiteľov. V tento deň som sa po prvýkrát stretla s kupujúcim párom a s p. Badidom, ktorý nám bol nápomocný v uskutočňovaní predaja a všetkým formalitám s ním spojených. Mala som hneď veľmi dobrý pocit. Jeho prístup, angažovanosť, profesionalita, ktorú preukazoval a veľmi milá osobnosť  sú parametre na veľkú'spokojnosť.

Cez brata, ktorý mal po celý čas v mojom zastúpení kontakt s p. Badidom viem, aký p. Badida mal individuálny a profesionálny postup procesu predajnej ponuky nášho objektu.

Som veľmi radam že práve p. Badida bol náš sprostredkovateľ.

Osobne mu prajem veľa zdaru v jeho ďalšej práci.

 

majiteľka rodinného domu, Čermeľská cesta, Košice

 

Kupujúci rodinného domu

Touto formou by som chcela poďakovať p. Badidovi za vysoko profesilonálny prístup, ktorého výsledkom je kúpa krásneho domčeka.

 

Išlo skôr o náhodu, ktorá nás zviedla k spolupráci. Ale ako sa hovorí, náhody neexistujú.

Bolo to však aj video a fotky, ktoré rozhodli, že som sa išla osobne pozrieť na dom.

Od prvého kontaktu veľmi profesionálny, komunikatívny, ústretový. Na každom stretnutí pripravený odpovedať na naše otázky týkajúce sa domu.

Môžem vrelo odporučiť pre ďalších, ktorí potrebujú spoluprácu realitného makléra.

Ešte raz vďaka.

 

kupujúca rodinného domu v Košiciach

 

Na základe banneru o predaji domu som navštívil predávanú nehnuteľnosť, keďže pred domom stálo auto p. Badidu. Našiel som tam milého, ústretového človeka, ktorý mi všetko krásne vysvetlil, mal pre mňa čas a naozaj tú nehnuteľnosť aj chcel predať. Nie za každú cenu, ale logicky, rozumne, s jasným konceptom. Keďže náš záujem o dom bol veľký, museli sme hľadať možnosti kompromisu v rámci cey, lehoty splatenia, atď. kde bol absolútne profi prístup aj voči nám, aj voči klientovi - predávajúcemu. Pri tomto prístupe, ľudskom, kľudnom sa nedalo dom nekúpiť a aj keď to nejaký čas trvalo, nikto nikdy nestratil trpezlivosť, čo je zaiste výsledkom férového jednania a pôsobenia p. Badidu ako sprostredkovateľa obchodu. Lebo aj takto sa dá robiť obchod, aby boli všetci spokojní a vysmiati, ako my v banke pri podpise zmluvy.

Ďakujeme. 

kupujúci rodinného domu v Košiciach

Kontakt na overenie si hodnotenia konkrétneho spokojného klienta je k dispozícii u makléra

Zanechajte na seba číslo