Volám sa

Peter Badida

a pomáham ľuďom nájsť ich vysnívané bývanie.

Špecializujem sa na predaj rodinných domov a náročnejších investičných nehnuteľností v Košiciach.

Košice som si zamiloval a cítim sa tu doma. Je to nádherné a históriou pretkané mesto. Vyznám sa v košických nehnuteľnostiach a rád sa o svoje skúsenosti delím so svojimi klientmi.

Za slovom dom hľadám vždy aj slovo domov. Základňa, kde sa človek cíti šťastne, čo z neho potom vyžaruje a prenáša sa aj do denného života. A keď je človek šťastný sám, vie robiť šťastných aj ľudí okolo seba. A o to mi ide.

„Milujem domy a veľmi ma to baví.“

Na začiatku je vždy príbeh. Mojou túžbou je mu načúvať a poznať ho dokonale. Iba tak viem, na jeho základoch, vystavať nadšenie z vysnívaného bývania môjho klienta na jeho konci.

Mne to dáva zmysel a čo Vám? Kontaktujte ma a pobavíme sa o tom bližšie.

KONTAKTUJTE MA

Počas mojej práce sa mi dostalo viacerých ocenení.

Moji klienti o mne povedali, že viem nadchnúť kupujúceho pre ich nehnuteľnosť. A to aj prostredníctvom YouTube videa so živými vstupmi hostí a panoramatickými zábermi z lietajúceho drona.

Avšak najväčším ocenením sú pre mňa nadšení klienti, ktorí ma ďalej odporúčajú svojim priateľom a známym.

MOJE REFERENCIE

Svoje meno som spojil so značkouRE/MAX, spoločnosťou ktorá predáva najviac realít na svete. Aj preto mám prístup k celosvetovej databáze záujemcov o kúpu nehnuteľnosti a svoje skúsenosti môžem zdieľať s profesionálnymi kolegami v odbore.

certifikaty

Zaujíma Vás za akú cenu som schopný predať práve tú Vašu nehnuteľnosť?

Zanechajte na seba číslo. Rád Vám ZADARMO ohodnotím Vašu nehnuteľnosť.