---R E Z E R V O V A N É ---Na predaj 2 izbový byt Bulharská ulica v Prešove

  • 1
  • 2

R E Z E R V O V A N É

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj NOVOSTAVBU, 2 izbový byt s loggiou a pivnicou (B,6,A1), projektu Rezidencia BULGARI, nachádzajúceho sa na Bulharskej ulici v Prešove.

Bývajte v lokalite, ktorá má 5 výnimočných benefitov, skĺbených do dobre zladeného konceptu,

- poblíž cyklochodníka popri rieke Torysa,

- je na skok do centra mesta,

- kúsok do prírody,

- neďaleko k fakultám Univerzít,

- ideálne dopravné napojenie na výpadovky a diaľnicu,

NAVŠTÍVTE > > > www.RezidenciaBulgari.sk < < <

webstránku projektu a vychutnajte si všetky podrobnosti o tomto projekte priamo z prvej ruky.

TYPY BYTOV

Vyberte si z desiatich 1 izbových a tridsiatich 2 izbových, moderne riešených bytov s výbornými dispozíciami a začnite život vo svojom novom, vysnívanom bývaní. V projekte BULGARI si zamilujete praktické dispozičné riešenie bytov s moderným prepojením obývacej izby s kuchyňou a východom na terasu. Vyberte si svoj nový domov na www.RezidenciaBulgari.sk.

PREVEDENIE BYTOV

Získajte moderné bývanie tej najvyššej kvality za skvelú cenu. Byty sa predáva ako holobyt s možnosťou dostavby podľa VAŠICH predstáv. Ku každému bytu patrí pivničný priestor a loggia. Zákazníci tiež majú možnosť zakúpiť si súkromné voľné, alebo kryté parkovacie miesto s označením.

BYTOVÝ DOM

Bytové domy sú riešené ako nízko energetická stavba s energetickou triedou A, čo prináša budúcim vlastníkom vysokú úsporu vo vykurovaní. Okrem toho oba bytové domy ponúkajú pohodlie a komfort mnohými ďalšími prvkami. Nechýba bezbariérový vstup, výťah a kvalitne prevedené spoločné priestory bytových domov.

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ

V blízkosti projektu Rezidencia BULGARI nájdete úplne všetko, čo k spokojnému bývaniu potrebujete. Potraviny, reštaurácie, školy, škôlky alebo nákupné centrá, všetko máte na dosah. Buďte v každodennom spojení s prírodou a zdravým životným štýlom na blízkom cyklochodníku popri rieke Torysa alebo si zájdite na prechádzku do neďalekého lesa.

DOPRAVNÁ DOSTUPNOSŤ

Zo svojho nového bytu projektu BULGARI to budete mať všade blízko. S centrom mesta Vás spoja autobusové a trolejbusové linky MHD, ktorých zastávky sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti Vášho nového domova. Železničná a autobusová stanica sú vzdialené len 1,7 km. Rezidenti pracujúci v okrajových častiach mesta ocenia bezproblémové dopravné napojenie na výpadovku mesta a rýchlu dostupnosť diaľníc.

Cena: 72500.00 EUR
Plocha: 52 m2
Obec: Prešov
Okres: Prešov
Kraj: Prešovský
Typ nehnuteľnosti: Byty
Výťah: Áno
Vlastníctvo: Osobné
Poschodie: 6
Počet poschodí: 6
Druh objektu: Tehlová
Dispozícia: 2-izb.
Stav: Novostavba

Získajte viac informácii


Zaujíma Vás za akú cenu som schopný predať práve tú Vašu nehnuteľnosť?

Zanechajte na seba číslo. Rád Vám ZADARMO ohodnotím Vašu nehnuteľnosť.