Budova Sekčov - Peter Badida

Budova obchodu a služieb, Prešov - sídl. Sekčov

Popis nehnuteľnosti

Budova obchodu a služieb ako INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ a POKRAČOVANIE v dobre nastavenom programe PRENÁJMU jej priestorov na predaj, Jurkovičova, Prešov - Sekčov

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj Budovu obchodu a služieb, ako INVESTIČNÚ príležitosť a POKRAČOVANIE v dobre nastavenom programe PRENÁJMU jej priestorov, naproti Poliklinike ProCare, na Jurkovičovej ulici, uprostred sídl. Sekčov, v Prešove.

Viac info

Vlastnosti nehnuteľnosti

BUDOVA: ▪ 3 podlažia s PRENAJÍMATEĽNOU úžitkovou výmerou: 3.795m2 ◦ 1. podzemné podlažie: 1.510m2 ◦ 1. nadzemné podlažie: 2.035m2 ◦ 2. nadzemnné podlažie: 250m2 ▪ Dostatok PARKOVACÍCH miest v okolí budovy ▪ Plynulý VJAZD automobilov do priestorov PODZEMNÉHO podlažia ▪ Nakladacia RAMPA pre dovoz tovaru do priestorov NADZEMNÉHO podlažia ▪ Siete a INFAŠTRUKTÚRA budovy prispôsobená k RÔZNORODÉMU využitiu jej KLIENTOV z oblasti: ◦ medicíny ◦ farmácie ◦ služieb verejnosti: • kaderníctvo • tetovacie štúdiu • rýchle občerstvenie • obchodu s textilom • klub LOKALITA: ▪ UPROSTRED sídliska Sekčov ▪ ulica Jurkovičova ▪ od CENTRA mesta - 2,5km (5 minút autom) ◦ OC NOVUM, (Hotel Dukla), začiatok pešej zóny ▪ pozdĺž 4-prúdovej cesty Arm. gen. Svobodu a jej 4-prúdovej križovatky s Rusínskou ▪ naproti Poliklinike ProCare ▪ skvelé napojenie cez obchvat mesta ▪ na diaľnicu: ◦ smer Košice na Maďarsko ◦ smer Košice do Bratislavy južnou trasou ◦ smer Poprad do Bratislavy severnou trasou a do Poľska ◦ smer Košice - Bidovce na Ukrajinu ▪ smer Bardejov a Vranou nad Topľou Zavolajte mi a ja s Vami rád preberiem bližšie infomácie tejto investičnej príležitosti.

Kontaktujte ma
Pozrite si

Galériu

3D prehliadka

POZRITE SI 3D OBHLIADKU časti 1. nadzemného podlažia

3D prehliadka

POZRITE SI 3D OBHLIADKU Spoločných priestorov lekárov

3D prehliadka

POZRITE SI 3D OBHLIADKU Lekárne

3D prehliadka

POZRITE SI 3D OBHLIADKU Ambulancie

3D prehliadka

POZRITE SI 3D OBHLIADKU Kaderníctva

3D prehliadka

POZRITE SI 3D OBHLIADKU Predajne Secondhandu

3D prehliadka

POZRITE SI 3D OBHLIADKU Galaxy Clubu

3D prehliadka

POZRITE SI 3D OBHLIADKU Tetovacieho štúdia

Cena nehnuteľnosti

2 200 000 €

V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať

Ing. Peter Badida, PhD., RSc.

Letná 47
040 01 Košice

Napíšte mi
Odoslaním tohto formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov