S pánom Badidom ma zoznamil môj brat za čo som mu nesmierne vďačná. Jednalo sa o kúpu bytu v Strážskom a následne predaj bytu v Košiciach na Jaltskej. S prácou p. Badidu som bola nesmierne spokojná. Je to proste výnimočný profesionál a vidno, že práca je mu aj koníčkom, lebo ju robí od srdca. Lepšieho realitného makléra si neviem ani predstaviť, urobil pre mňa maximum a neviem si predstaviť iného. Je priateľský a milý, pre mňa najlepší na Svete. Každému, kto hladá nový domov, alebo ho predáva vrelo odporúčam.

Milena Hricová

Realitnú kanceláriu REMAX som oslovila po odporúčaní známej z Bratislavy. Nevedeli sme dva roky predať dom, tak som tak učinila. Dom sme mali v realitke Euroreal. Nakoniec sme sa s REMAXom – s pánom Badidom dohodli, že po uplnynutí trvania zmluvy s Euroreal začne plynúť zmluva s REMAXom. Pán Badida natočil náš dom na video, chodil pravudelne do Rudníka, kde náš dom je. Plne sa nám venoval. Avšak dom sa rpedal cez Euroreal. Oznámila som pánovi Badidovi, že sa už kupujúci našli. Mrzelo ma to pretože pán Badida sa nám venoval. Z jeho reakcie som bola prekvapená, zaprial mi všetko dobré a ak by som ho potrebovala, že sa naňho môźem obrátiť. Naozaj ma to prekvapilo. Nakoniec moja realitka čo predala dom ma nechala v „štichu“. Pán Badida Peter mi pomohol NEZIŠTNE nájsť byt a všetky papierte a zmluvy vyriešiť . VŠETKO! Ešte ma aj autom všade nosil, do Rudníka a späť. Neviem či sa mu raz za to budem vedieť odvďačiť. Dúfam, že áno. Som mu veľmi zaviazaná a vážim si ho. Nielen ako realitného makléra ale hlavne ako človeka.

Pán Peter Badida, ďakujem Vám!

Németová Jana, Rudník

Sme nesmierne radi, že sme mohli spolupracovať s p. Badidom pri prenájme naších priestorov. Oceňujem jeho rýchle a hlavne vždy ústretové konanie. Práci sa venuje s plným nasadením, čo vidno na výslednom diele. Želáme mu veľa úspechov v práci i rodine a pri ďalšom obchodnom prípade sa naňho určite znovu obrátime.

Karol. S

Môj 13419021_1713727438901465_8824580518203987518_npozemok podľa iných kancelárií v Košiciach nikto na Slovensku nechcel kúpiť. Nakoniec mi moja advokátka pani Judr. Knežová odporúčala, aby som sa spojila Ing. Badidom. Povedala mi, že je najlepší v Košiciach a výsledok som videla hneď. Nepredajný pozemok (na krásnom mieste) predal za tri mesiace. Dúfam, že slová sú tu nazvýš. Ešte mi musí predať jeden pozemok. Ale za tento som mu veľmi vďačná a samozrejme aj mojej advokátke.

Ďakujem,  P.S.: zavolám vás vždy, keď budem mať niečo na predaj.

G. Kelbelová – predávajúca pozemku na Plzenskej ulici, Košice

Na základe baneru o predaji domu som navštívil predávanú nehnuteľnosť, keďže pred domom stálo auto p. Badidu. Našiel som tam milého, ústretového človeka, ktorý mi všetko krásne vysvetlil, mal pre mňa čas a naozaj tú nehnuteľnosť aj chcel predať. Nie za každú cenu, ale logicky, rozumne, s jasným konceptom. Keďže náš záujem o dom bol veľký, museli sme hladať možnosti kompromisu v rámci ceny, lehoty splatenia, atď. Kde bol absolútne profi prístup aj voči nám, aj voči klientovi – predávajúcemu. Pri tomto prístupe, ľudskom a kľudnom sa nedalo dom nekúpiť a aj keď to nejaký čas trvalo, nikto nikdy nestratil trpezlivosť, čo je zaiste výsledkom férového jednania a pôsobenia p. Badidu ako sprostredkovateľa obchodu. Lebo aj takto sa dá robiť obchod, aby boli všetci vysmiatí a spokojní, tak ako my včera v banke pri podpise zmluvy.

Modér – kupujúci rodinný dom na Čermeľskej ceste, Košice

Touto formou by som sa chcela poďakovať p Badidovi za vysoko profesionálny prístup, ktorého výsledkom je kúpa krásneho domčeka. Išlo skôr o náhodu, ktorá nás „zviedla“ k spolupráci. Ale ako sa hovorí „náhody neexistujú“. Bolo to však aj video a fotky, ktoré rozhodli, že som sa išla osobne pozrieť na dom. Od prvého kontaktu veľmi profesionálny, komunikatívny, ústretový. Na každom stretnutí pripravený odpovedať na naše otázky týkajúce sa domu. Môžem vrelo odporúčiť pre ďalších, ktorí potrebujú spoluprácu realitného makléra. Ešte raz vďaka!

Anna Moderová – kupujúca rodinný dom na Čermeľskej ceste, Košice

Predať rodinný dom, napriek tomu, že je vo vychytenej lokalite, nebolo také jednoduché ako som si myslel. Oslovené reality urobili zopár snímok, akceptovali cenu, ktorú som navrhol a dali to celé na internet. Potom sa uskutočnilo pár obhliadok a nič sa nedialo. Prišlo na pravidelný odpočet elektriny a pán prevádzal sa udivil, že bola nízka spotreba. Dali sme sa do reči, že v dome už nikto nebýva a je na predaj, s tým, že nie som veľmi spokojný s prácou realitiek. Jeho stručná odpoveď bola – dám Vám číslo na jedného pána, on vám to predá. No, pomyslel som si, však keď zavolám nič ma to nestojí a tak prišiel „na Svet“ pán Badida. Trochu nedôverčivo som počúval o exkluzivite a 5% marže. Neviem to zadefinovať, ale niečo z neho vyžarovalo, čo ma presvedčilo dať mu dôveru a aj uvedeným podmienkam. Zároveň ma vyviedol z umylu – z ceny, ktorú som si myslel, že by sme mohli dostať za nehnuteľnosť. Ale potom prišla na scénu jeho profesionalita, čo sa to týkalo jednania s klientami, výstižné video s komentom, stretnutie s klientmi pri punči a podobne. No nebudem až tak chváliť, lebo by mohol byť pán Badida namyslený, ale dom sa predal za niekoľko mesiacov za sumu, ktorá bola prijateľná pre všetky strany. Ďakujem pán MAKLÉR.

Slosiar – predávajúci rodinný dom na Čermeľskej ceste, Košice

Predaj rodinného domu – 6. jún 2016-  Je deň, kedy odovzdávam rodinný domov so záhradkou do rúk nových majiteľov. V tento deň som sa po prvýkrát s kupujúcim párom a s p. Badidom, ktorý nám bol nápomocný v uskutočňovaní predaja a všetkým formalitám s ním spojených. Mala som hneď veľmi dobrý pocit. Jeho prístup, angažovanosť, profesionalita ktorú preukazoval a veľmi milá osobnosť sú parametre pre veľkú spokojnosť. Cez brata, ktorý mal po celý čas v mojom zastúpení kontakt s p. Badidom viem, že p. Badida mal individuálny a profesionálny postup procesu predajnej ponuky nášho objektu. Som veľmi rada, že práve p. Badida bol náš sprostredkovateľ. Osobne mu prajem vela zdaru v jeho ďalšej práci.

Iveta Asp. – predávajúca rodinný dom na Čermeľskej ceste, Košice

Pána Badidu oceňujem najme za rýchle jednanie, profesionálny prístup, zhotvenie pekných fotiek bytu a za presnosť a dochvíľnosť na všetkých stretnutiach. Bol nám veľmi nápomocný a bol ochotný pracovať aj v neskorších nočných hodinách. Zároveň mu chcem poďakovať aj za priateľskú komunikáciu s výsledkom spokojnosti na obidvoch stranách.

Eva Kozmová 

Chceme poďakovať pánovi Petrovi Badidovi za jeho korektné jednanie, nápomocnosť, profesionálny prístup a jeho ľudskosť počas celej našej spolupráci. Bol nám veľkou pomocou pri vybavovaní všetkých dôležitých dokumentov. Bol nám veľmi príjemný aj jeho kamarátsky a profesionálny prístup, osobný kontakt a hlavne jeho presnosť a dostupnosť za každých okolností. Pán Badida na nás spravil výborný dojem už na našom prvom stretnutí. Už teraz vieme, že ak náhodou budeme kupovať byt, môžeme sa na neho opäť obrátiť.

manželia Pullmanovci – kupujúci byt, Košice

Ponuku na tento byt som našla na internete. Zaujala ma prezentácia, podrobný popis a tiež fotky. Na základe fotodokumentácie som sa rozhodla kontaktovať Vás. Jednanie a prístup ma presvedčili, že je to zaujímava ponuka a rýchle jednanie s možnou obhliadkou bolo okamžité. Byt bol detailne prezentovaný a bola som milo prekvapená s prístupom a jednaním. Vzhľadom na akútny stav nasťahovania ste boli maximálne promtný a šikovný, takže sme sa mohli sťahovať do nového domova do 24h od nášho oslovenia, za čo máte náš obdiv a vďaku. Vrelo odporúčam novým klientom Vaše vysoko profesionálne služby.

Etela Bačová – nájomca bytu na Zombovej ulici na sídlisku KVP v Košiciach

Dlhší čas som sa snažil dokopať k tomu, aby som svoj 3izb byt dal do podnájmu. Dostal som odporúčanie od mojej dlhoročnej známej. Odporúčila mi pána Badidu. Po prvom stretnutí som vedel, že pán Badida je človek, ktorý mi nájde správneho podnájomníka. Som velmi spokojný s jednaním a prístupom, ktorý pán Badida má. Dochvíľny, spoľahlivý, vtipný a hlavne s ľudským prístupom. Správneho klienta mi zohnal za neskutočne krátky čas. Som velmi spokojný. Vrele každému odporúčam pána Petra Badidu. Ďakujem Vám veľmi pekne za skvelú spoluprácu. Som rád, že som Vás spoznal.

Erik Kuca – prenajímateľ bytu na Zombovej ulici na sídlisku KVP v Košiciach

Sme rodina zo Slovenska, ale žijúca vo Veľkej Británii. Prechádzali sme sa autom v meste Strážskom, kde sme zbadali billbord s nápisom „predaj bytu“. Zavolali sme, kde sme podľa hlasu spoznali veľmi príjemného pána. Pritom sme si aj hneď dohodli obhliadku bytu. Na druhý deň sme sa stretli, zoznámili a šli na obhliadku bytu. Spoznali sme príjemných predávajúcich. Po obhliadke a profesionálnom rozhovore zástupcu realitnej kancelárie sme spísali predbežnú kúpnu zmluvu. Do týždňa sme byt kúpili aj bez zbytočných omotavačkách. Sme šťastný a spokojný, odporúčame každému kto si chce kúpiť alebo predať byt. Pána Badidu si vysoko hodnotíme. Sme spokojný a šťastný majitelia nového bytu.

Miriama Goroľová – kupujúca byt v Strážskom

S pánom Badidom som sa spoznala už v minulosti, keď sme predávali byt v Košiciach a kupovali byt v Strážskom. Rozhodla som sa predať byt v Strážskom a kúpiť byt v Medzilaborciachm pretože mi bolo smutno za rodinou. Oslovila som znova pána Badidu a on bol hneď ochotný s tým, že byt v Strážskom bude ťažko predať, pretože klientela je malá. Bola som pri obhliadkach, kde som videla aký je to „profesionál“, ochotný, príjemný a milý človek. Odporučila by som ho vrelo každému kto hľadá nové bývanie, alebo inú nehnuteľnosť, pretože pracuje veľmi spoľahlivo a rýchlo. Hne´d tretí záujemca byt kúpil, takže nemožné sa stalo skutočnosťou za čo vrelé ďakujem pán Badida.

Milena Hricová – predávajúca byt v Strážskom

So službami pána Badidu sme boli spolu s manželom od začiatku veľmi spokojný. Náš dom nám predstavil veľmi profesionálne, dal si na všetkom záležať. Po celú dobu bol ochotný, milý a prístupný. Zmluvy nám pripravil presne na čas ako sme sa dohodli. Je to veľký odborník vo svojom obore, a vrelo ho odporúčame – on určite spraví všetko preto, aby Vám našiel Vaše vysnívané bývanie.
A my Vám veľmi pekne ďakujeme za Vašu pomoc pri kúpe nášho domu.

Andrea Piskurová – kupujúca dom v Lade

Po prvom telefonáte som bol príjemne prekvapený prístupom p. Badidu. Nemal problém pricestovať z KE do MI za účelom predaja iba obyčajnej garáže a to v sobotu. Keďže som nevedel ako ešte zaplatím, vyšiel mi v ústrety a dočasne sme sa dohodli na splátkach, pričom nebol problém to zmeniť.

Potom to už bolo rýchle, pričom som sa o nič nemusel starať, o „vklad do katastra“ sa postaral p. Badida. Pohostenie a malý „úplatok“ kávu som iba privítal. V budúcnosti by som znovu neváhal a ďalší kontakt nie je vylúčený.

Pán Porteľ – kupujúci garáže v Michalovciach

Ďakujem Vám za služby pri kúpe pozemku. Celú Vašu službu hodnotím veľmi kladne a na vysokej úrovni. Urobili ste pre mňa klienta maximum pri mojom zastupovaní. Nakoľko sa nejednalo o prvú našu spoluprácu, ale o opakovanú – mali ste u mňa veľkú dôveru, ktorá sa opäť veľmi oplatila. Dokázali ste bravúrne hájiť aj cenu pri kúpe pozemku, a tým ste značne zúžili moje náklady na kúpu.

Chcela by som aj podčiarknúť, že ste mali aj skvele zvládnutý marketing – čiže výber na obhliadku pozemku podľa mojej predstavy a zadaných požiadaviek. Z tohto dôvodu sa kúpa uskutočnila do dvoch pracovných dní.

Ešte raz ďakujem a dúfam, že sa môžem na Vaše služby obrátiť aj v budúcnosti

Adriana Terpáková – kupujúca pozemok

S pánom Badidom ma zoznámil môj brat, za čo som mu nesmierne vďačná. Jednalo sa o kúpu bytu v Strážskom a následne predaj bytu v Košiciach na Jaltskej. S Prácou p. Badidu som bola nesmierne spokojná. Je to proste výnimočný profesionál a vidno, že práca je mu aj koníčkom, lebo ju robí od srdca. Lepšieho realitného makléra si neviem predstaviť, urobil pre mňa maximum a neviem si predstaviť iného. Je priateľský a milý, pre mňa najlepší na svete. Každému, ktorý hľadá nový domov, alebo ho predáva vrelo odporúčam.

Milena Hricová – kupujúca byt v Strážskom a predávajúca byt v Košiciach

Kúpil som garáž v Michalovciach cez realitnú kanceláriu RE/MAX, ktorú zastupuje v okrese Michalovce p. Badida. Bol som veľmi spokojný s jeho prístupom, všetko mi dôkladne vysvetlil a ukázal. Môžem len odporučiť – ochota, dôslednosť a kompletné vybavenie všetkých potrebných listín. Garáž som kúpil z dôvodu ( podľa môjho názoru) dobrej investície. Túto nehnuteľnosť som našiel na internete a po prvom rozhovore šlo všetko bez problémov. Ak máte záujem pri kúpe nehnuteľnosti o korektnosť, dôkladnosť a nechcete sa báť o investované peniaze, tak určite sa obráťte na RE/MAX a p. Badidu.

Pán Čeheľ – kupujúci garáže v Michalovciach

Pána Badidu mi odporučila kamarátka a musím priznať, že som veľmi rada, že som s ním mohla spolupracovať. Bolo to pekné prekvapenie nájsť ho a a spolupracovať s niekým, kto do toho dal naozaj všetko – svoj čas, záujem a záležalo mu na tom, aby som bola spokojná. A hlavne v oblasti, kde všetky strany chcú, aby to bolo pre nich čo najviac výhodné a išlo všetko hladko a v celkom priateľskom časovom rozpätí. Venoval svoj čas do toho, aby mi pomohol a aby som sa cítila spokojná a nemusela sa obávať. Dosiahol to, že som mu dôverovala vo všetkom čo robil a ako to robil, aj keď som ťažký oriešok, lebo väčšinou som veľmi nedôverčivá.

Takže spoluprácu s pánom Badidom by som doporučila každému. Je ochotný a spoľahlivý a veľmi schopný. Behom dvoch týždňov mi pomohol predať byt bez akýchkoľvek stresov. Bola pre mňa radosť s ním spolupracovať. Ďakujem pán Badida

Pani Slimáková – majiteľka bytu na Narcisovej ulici v Košiciach

Život plynie a neustále Vám prináša nové horizonty, podnety, otázky, problémy, ktoré je potrebné riešiť. Niektoré počkajú s ich vyriešením, niektoré potrebujete riešiť ihneď. Ak ich musíte riešiť rýchlo a v danej veci nemáte skúsenosti, vystavujete sa obrovským rizikám. V takej chvíli je dobré mať človeka, ktorý je v danej problematike orientovaný, zbehlý, skúsený a nie je na škodu, keď tieto svoje znalosti Vám vie ponúknuť ľudsky, priateľsky, empaticky.

Tak to bolo aj v našom prípade. Profesný život nám priniesol nový impulz, firma zavelila; ideš pracovať do Košíc, zožeň si tam bývanie. Naozaj náhodne (cez internet) sme sa dostali k Ing. Badidovi (REMAX Fajn, Košice), ktorý si vypočul náš zámer, predstavy, možnosti…..no a potom konal.

Do dvoch pracovných týždňov problém vyriešený, bývanie v krásnom rodinnom domčeku, 12 km od Košíc.

Ďakujeme Vám p. Ing. Badida

Mgr. Oto Kancel, konateľ UBM Agro Slovakia, s.r.o.

Veľmi pekne ďakujeme p. Badidovi za naozaj rýchle vybavenie priestorov. Jeho ponuka predčila naše očakávania vo všetkých ohľadoch. Boli sme veľmi milo prekvapení s profesionálnym prístupom a férovým jednaním. Môžeme len odporučiť pre ďalších potencionálnych záujemcov – klientov. Kiež by sme sa aj v budúcnosti stretávali iba s takými partnermi. Ešte raz veľká vďaka.

Ing. Vladimír Novák, konateľ, eGalanteria s.r.o.

Pan Badida na velmi profesionální úrovni odprezentoval nabízené prostrory a dokonale zabezpečil komunikaci medzi pronajímatelem a potencionálním nájemcem. Velmi oceňuji, že pan Badida nevyvíjel nátlak na konečné rozhodnutí zda pronájem uzavřít nebo neuzavřít. Domnívám se, že velmi citlivě odhadl, že právě tyto kroky by mohly vést ku konečnému nezdaru vzájemné dohody. Buduli v budoucnu potřebovat využít služeb realitního makléře, s duvěrou se na pana Badidu obrátím. Doporučuji.

Ing. Ivo Jech, konatel společnosti PLASTMIX, s.r.o. – nájomca priestorov na Kavečianskej ceste

Sme nesmierne radi, že sme mohli spolupracovať s p. Badidom pri prenájme našich priestorov. Oceňujeme jeho rýchle a hlavne vždy ústretové konanie. Práci sa venuje s plným nasadením, čo vidno na výslednom diele. Želáme mu veľa úspechov v práci i rodine a pri ďalšom obchodnom prípade sa naňho určite znovu obrátime.

Ing. Karol Sroka, konateľ Datalink SW Europe s.r.o. – prenajímateľ priestorov na Kavečianskej ceste

Peter Badida give me a really good impression at the first beggining. He trully tried his best to help and answer all our questions. Me and my two roommates were looking for appartment, since we just moved from Sweden to Kosice, to study medicine. We found about this appartment on internet and contacted Peter. He fulfilled our demands and we also understand that Peter was someone which we could trust on, sowe feeled abit safe. In the future we will definitely recommend his services for the other people.

Sherzai Amein – nájomca bytu na Mojmírovej ulici

Me and my two roommates applied to an apartment in the center. Mr. Badida met us outside the apartment. He is really nice and social man. My first impression was that we could trust him. He was very patient with us, we had many demands. Very good service. He can by the way speak very good english.

Feyzie Yasin – nájomca bytu na Mojmírovej ulici
We were searching for a flat and then we contacted Peter Badida. He showed us a flat and by the time he gave us really good service. We had some demands and we told him then he just accepted it and gave us the perfect deal. So if you are looking for a flat and need som help with anything we really recomend Peter Badida.

Hashemi Mokhtar – nájomca bytu na Mojmírovej ulici
The Remax organisation helped me to get my dream appartment. I am very happy with the results and the service was very nice. When my friend ask me for appartment, I will tell them „REMAX is your choice.“ REMAX have really beautiful apartments to rent and Peter BADIDA will help you!

Bohdan Indenko. Nájomca bytu na Srbskej ulici
So spoluprácou s p. Badidom sme boli nadmieru spokojní. Plne vyhovel našim požiadavkám. Oceňujeme profesionalitu a rýchlosť pri hľadaní nájomníka.

Tomáš a Lucia Hricovi – prenajímateľ bytu na Srbskej ulici

Týmto ďakujem p. Petrovi Badidovi v mene Komôrky novousadlíkov za obetavú a neutíchajúcu prácu, ktorú pre mňa vyššie menovaný člen REMAX Fajn preukázal. Nestihol som povedať ani „Kukurička“ a držal som kľúče od bytu, za čo mu ešte x krát ďakujem. Momentálne mentálne neviem čo mám v tejto významnej chvíli povedať, lebo si ešte neuvedomujem, že toto píšem vo svojom byte … A vôbec …

Ľubomír Timura – kupujúci bytu Košice- Terasa

p. Ing. Peter Badida, dovoľte mi týmto v mene našej obchodnej spoločnosti poďakovať sa Vám za profesionálny a flexibilný prístup pri sprostredkovaní a uzatvorení zmluvného nájomného vzťahu s klientom pri prenájme nehnuteľného majetku – ul. Michalovská, Košice. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

doc. Ing. Alexandra Chapčáková, PhD., konateľka ACH PROPERTY, s.r.o.

P. Badida, Děkuji Vám za vstřícnost a efektivnost! Věřím že určitě bude další možnost o spolupráci.

Fiorella Bellini, TerraModa sro – konateľka

Ďakujem veľmi pekne p. Badidovi za vynikajúcu prácu, ktorú odviedol pri predaji našej nehnuteľnosti. Pracuje rýchlo, presvedčivo a spoľahlivo. Vyzná sa vo vyhľadávaní potenciálnych kupcov a vie svoju prácu doviesť do úspešného konca. O svojich klientov sa stará nielen po odbornej stránke (prevod v katastri, zostavovanie zmlúv, právna ochrana klientov, atď.), ale aj po ľudskej stránke. Neľutujem, že som mu dôverovala a budem ho odporúčať aj svojim známym a priateľom.

Ľudmila Sroková –  spolumajiteľka RD Košice – Sever

P. Badida, s Vašimi službami sme boli nadmieru spokojní.

Daniela Zjarová a Rudolf Zjara – prenajímatelia RD Košice – Barca

Pozdravujem p.Badida,
chcem sa Vám touto cestou poďakovať za to, ako ste mi pomohli ohľadne nového bytu, ktorý som tak veľmi potrebovala a ktorý som vďaka Vám aj našla. Ďakujem za Vašu ústretovosť, prístup, lojalitu…vlastne za celé sprostredkovanie prenájmu. Máte skvelý prístup, ide z Vás veľmi dobrá a hlavne pozitívna energia. Vďaka nej teda máte dar takto pomôcť ľudom v nájdení toho správneho bývania pre nich, miesta, kde sa budú cítiť ako doma….presne tak ako sa cítim teraz aj ja v tomto byte. Zhruba pred 7 rokmi, keď som si hľadala taktiež byt do prenájmu som takto našla miesto, ktoré sa pre mňa na presne 7 rokov stalo takýmto domovom. Chcela som ho a tak som ho aj dostala. Byt, ktorý ste mi Vy ukázal som si vďaka Vášmu prístupu ihneď predstavila ako svoj domov. Aj ked som tu len niekoľko dní, viem, že tu chcem ostať, nič iné nehľadám a to je len vďaka Vám. Týmto by som Vás chcela odporučiť iným ľuďom, ktorý takto hľadajú svoj domov, či už vlastný alebo ten prenájom. Vy ste ten, ktorý im pomôže ho nájsť. Píšem len jedno veľké ĎAKUJEM. Ak do budúcna budem riešiť svoje už vlastné bývanie, tak sa s veľkou dôverou obrátim len a len na Vás.

Lucia Bartková – nájomca bytu Košice – Terasa